Дніпровський україно-французький ліцей №126 Дніпровської міської ради

Ласкаво просимо до ліцею №126

Середня загальноосвітня школа № 126 заснована в 1961 році. З 1993 року їй надано статус спеціализованної школи з поглибленним вивченням французької мови. З 1997 року у практику запроваджено міжнародний проект білінгвістичного навчання. В навчальному закладі 32 класи, у яких навчається 1038 учнів. Серед випускників школи багато учнів, що закінчили навчання с золотими та срібними медалями, переможців районних, міських, обласних і Всеукраїнських олімпіад. У нашій школі вже стало традиціею приймати викладачів і стажерів з Франції. Вони ведуть уроки рідною мовою, допомагаючи нам покращити свої знання французької. Між вчителями нашої школи та іноземними викладачами триває обмін досвідом та методиками навчання. Три роки, з 2006 по 2009, з нами працювала Мішель Карбонье, викладач біології та хімії. За рік перебування в Україні вона стала справжнім другом багатьох вчителів і учнів. Із захопленням брала участь у всіх шкільних заходах і святах. І вчителі, і учні нашої школи николи не зупиняються на досягнутом, вони завжди хочуть більшого та кращого.

Співпраця федерації з учнівського і студентського обміну «Франція-Україна» (FEFU) та ССЗШ № 126 розпочата у 2005 році. Саме тоді дві групи учнів нашої школи перемогли у розробці реальних проектів «Краще сховище для безпритульнх тварин» і « Як би ви покращили життя молоді у вашому районі?». Винагородою для них була подорож до Франції, яку організувала вищеназвана фередація.

В 2009-2010 н.р. група учнів 8-х классів продовжила знайомство з регіоном Лімузен, м. Бена. Учні відвідувал занняття у коледжі Amédée Bisch, спілкувалісь з колективом, французькими сім'ями, заохочували франкомовних друзів до вивчення української мови і звичаїв українського народу, покращували рівень володіння французькою мовою, в цілому отримали незабутні враження від регіону та мешканців.

В 2021 році школа отримала відзнаку LABEL FRANCE EDUCATION Міністерства Європи та закордонних справ Франції.

Рішенням міської ради 8-го скликання від 13.04.2021 комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа №126 з поглибленним вивченням французької мови" Дніпровської міської ради перейменовано на Дніпровський україно-французький ліцей №126 Дніпровської міської ради.

І вчителі, і учні нашої школи ніколи не зупиняються на досягнутому, вони завжди хочуть чогось більшего та кращого. Тому девізом ми обрали:

Хотіти - означає могти! - Vouloir - c'est pouvoir!

28 черв. 2024
Вчителі нашого ліцею взяли участь у Диктанті до Дня Конституції України.
28 черв. 2024
Видача свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти
24 черв. 2024
Сьогодні представники нашого ліцею відвідали урочистий захід "Цифрові горизонти 2024", який відбувся у Культурно-діловому центрі Менора в залі "Сінай"