16 трав. 2024

День Вишиванки

Сьогодні в нашому ліцеї розпочалися чудові творчі флешмоби до Дня Вишиванки! Участь у Національній руханці "Дякуємо ЗСУ"
15 трав. 2024

"Дніпро.Сім'я.Разом"

Участь у міському заході "Дніпро.Сім'я.Разом" до Дня Сім'ї.
13 трав. 2024

"Школа Світлофора"до Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху

Приєднуємось до всіх учасників Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху."Школа Світлофора" розпочинає роботу!
11 трав. 2024

Dnipro education city - 2024

Dnipro education city - 2024 Новини культурно-мистецького заходу для 8,9,11 класів.
8 трав. 2024

Флешмоб 9х класів до Дня Пам'яті та Примирення

Сьогодні серед здобувачів освіти 9х класів відбувся флешмоб до Дня Пам'яті та Примирення, де діти самостійно приготували творчий виступ групами.
8 трав. 2024

онлайн-виствка вітальних листівок до Дня пам'яті та примирення

Найкращі роботи здобувачів освіти 8-9 класів "Вітальна листівка до Дня Пам'яті та примирення"
6 трав. 2024

Звіт директора ліцею

Звіт директора ліцею відбудеться 29 травня о 18:00 в актовому залі
2 трав. 2024

Зустріч з представником Ювенальної превенції Колескор Я.О.

Сьогодні до здобувачів освіти початкової школи завітала представник Ювенальної превенції Колескор Яна Олександрівна.

Тиждень Пам'яті в нашому ліцеї

В нашому ліцеї розпочався Тиждень Пам'яті. Заходи до Дня Пам'яті та примирення проходитимуть за окремим планом.

Завершено акцію привітання воїнів ЗСІ з Великоднем

Акцію привітання воїнів ЗСУ зі святом Великодня закінчено. Подарунки будуть відправлені на фронт. Дякуємо всім за участь!