16 лист. 2023

День Гудзика в початкових класах нашого ліцею

Початкові класи нашого ліцею святкували Всесвітній день гудзика.Чудові поробки з гудзиками створили радісну і творчу атмосферу навчання .

День Доброти у початковій школі

Здобувачі освіти початкових класів нашого ліцею взяли участь у флешмобі "Зірочки доброти і злагоди",де за мультиком "Даруй добро"кожна дитина зробила свою Зірочку Доброти.
13 лист. 2023

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас-2023"

Здобувачі освіти 2-11 класі беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас -2023",який триває з 13 по 18 листопада.
13 лист. 2023

В нашому ліцеї розпочалася акція "Подарунки Святого Миколая для воїнів ЗСУ"

В нашому ліцеї розпочалася акція " "Подарунки Святого Миколая для воїнів ЗСУ". Готуємо вітальні листівки з малюнками, солодощі та вітаміни для підтримки міцного здоров'я наших захисників.
9 лист. 2023

Участь у районному відбурковому турі Міського Фестивалю патріотичних творів

27 жовт. 2023

Вікторини в початкових класах "Подорож океаном рідної мови","Мова наша солов'їна"

В початкових класах відбулися вікторини "Подорож океаном рідної мови","Мова наша солов'їна". Дякуємо старшокласникам за участь і допомогу в цьому веселому і цікавому заході.
27 жовт. 2023

Гра- квест "Маршрутний лист. Україна"

Здобувачі освіти 5,6 і 7 класів взяли участь у інтелектуально-розважальному квесті "Маршрутний лист. Україна"

Участь у всеукраїнському радіодиктанті

Старшокласники і педагогічний колектив нашого ліцею взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту до Дня української писемності і мови.
25 жовт. 2023

Тематична книжкова виставка "Слово- зброя, мова - оберіг!"

В бібліотеці відкрита тематична книжкова виставка до Дня української писемності та мови,що популяризує українську історію,мову та культуру.
25 жовт. 2023

Майстер класи з петриківського розпису в початковій школі

До Дня української писемності та мови в початковій школі відбулися майстер-класи з петриківського розпису "Квіточка - петриківочка "