30 лист. 2023
Участь у міськіій акції "Подарунки до свята ЗСУ"
![](/uploads/org1560/news_1701326041__thumb.jpg)
Беремо участь у міській акції ("Освітня траєкторія") "Подарунок до свята "("З Днем збройних сил України")
27 лист. 2023
Участь у міський акції "Скринька-оберіг для ЗСУ"
![](/uploads/org1560/news_1701076799__thumb.jpg)
Здобувачі освіти нашого ліцею приєднались до міської акції "Скринька -оберіг для ЗСУ". Ми щиро вдячні дітям і батькам за активну участь у цій важливій справі. Разом до Перемоги!
25 лист. 2023
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
![](/uploads/org1560/news_1700923896__thumb.png)
Наш ліцей приєднався до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".Класні години, уроки-презентації і огляд документальних фільмів сприяє підвищенню свідомості здобувачів освіти .
25 лист. 2023
Всеукраїнська акція "Запали свічку"
![](/uploads/org1560/news_1700860976__thumb.jpg)
Наш ліцей приєднався до Всеукраїнської акції "Запали свічку".Здобувачі освіти 10 класів взяли участь у конкурсі авторських відеокастів "Голодомор. Як все було". Вітаємо переможицю Рябчинську Софію 10А клас.
21 лист. 2023
День Гідності та Свободи
![](/uploads/org1560/news_1700573718__thumb.jpg)
З нагоди Дня Гідності та Свободи в нашому ліцеї відбулися класні години, присвячені вихованню патріотичної свідомості здобувачів освіти 7-11 класів.
16 лист. 2023
День Гудзика в початкових класах нашого ліцею
![](/uploads/org1560/news_1700249656__thumb.jpg)
Початкові класи нашого ліцею святкували Всесвітній день гудзика.Чудові поробки з гудзиками створили радісну і творчу атмосферу навчання .
13 лист. 2023
День Доброти у початковій школі
![](/uploads/org1560/news_1700130920__thumb.jpg)
Здобувачі освіти початкових класів нашого ліцею взяли участь у флешмобі "Зірочки доброти і злагоди",де за мультиком "Даруй добро"кожна дитина зробила свою Зірочку Доброти.
13 лист. 2023
Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас-2023"
![](/uploads/org1560/news_1700049844__thumb.jpg)
Здобувачі освіти 2-11 класі беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас -2023",який триває з 13 по 18 листопада.
13 лист. 2023
В нашому ліцеї розпочалася акція "Подарунки Святого Миколая для воїнів ЗСУ"
![](/uploads/org1560/news_1699870359__thumb.jpg)
В нашому ліцеї розпочалася акція " "Подарунки Святого Миколая для воїнів ЗСУ". Готуємо вітальні листівки з малюнками, солодощі та вітаміни для підтримки міцного здоров'я наших захисників.
9 лист. 2023
Участь у районному відбурковому турі Міського Фестивалю патріотичних творів
![](/uploads/org1560/news_1699516724__thumb.jpg)
Здобувачі освіти нашого ліцею,Дубін Максим 8А та Єрмолаєва Олександра 8В,взяли участь у районному відбірковому турі Міського Фестивалю патріотичних творів "Збережемо Гідність і Свободу українського народу"