4 січ. 2018

Конкурс малюнка "патріотична ялинка"

Команда 6-Б класу взяла участь у конкурсі "патріотична ялинка" у БК "Шинник". Учні посіли І місце і отримали солодкий приз.
3 січ. 2018

Міський каток

Учні 10-Б класу разом з класним керівником Жмурченко Н. М. відвідали міський каток.
29 груд. 2017

Гурток "умілі ручки"

Навіть на канікулах не припиняється робота гуртка "умілі ручки".
28 груд. 2017

Семінар практичних психологів

В школі відбувся семінар практичних психологів закладів загальної середньої освіти м. Дніпра "Шляхи та засоби формування і підвищення психолого-педагогічної культури сучасних батьків"
28 груд. 2017

Похід до торгівельно-розважального центру "Материк"

Ентузіасти 7-А класу з класним керівником Дмитренко І. Л. відвідали торгівельно-розважальний центр "Материк" і переглянули кінофільм "поклик джунглів"
19 груд. 2017

Привітання з днем святого Миколая

Учасники гуртка "крок до зірок" привітали учнів та вчителів школи з днем святого Миколая
18 груд. 2017

Подарунки для дітей сірої зони

Учні школи приготували подарунки до дня святого Миколая для дітей сірої зони.
8 груд. 2017

Тиждень права

З 4 по 8 грудня у школі проведено Всеукраїнський тиждень права. На заходах були присутні старший інспектор з ОД ВЗзГ УПП в м. Дніпрі лейтенант поліції Очеретяна Наталя Юріївна та майор поліції Рогальська Вікторія Вікторівна.
6 груд. 2017

"Звитяга, мужність, героїзм"

Команда учнів 11-А класу отримала перемогу у туристичному квесті, присвяченому Дню Збройних Сил України "Звитяга, мужність, героїзм" на базі СШ№119
5 груд. 2017

Один день в армії

До Дня Збройних Сил України у школі пройшов традиційний конкурс "Один день в армії". Перемогу отримала збірна команда 10 класу.