29 бер. 2017

гурток "умілі ручки"

Протягом канікул працює гурток "умілі ручки".
28 бер. 2017

Конкурс серед учнів 10-А класу "Розумники і розумниці"

Учні 10-А класу разом із класним керівником Романенко Н. М. провели пізнавальний захід "розумники й розумниці"
28 бер. 2017

екскурсія до музею АТО

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, ціннісного ставлення до українського народу, Батьківщини, за сприяння голови громадської організації "Пліч-о-пліч назавжди" Чалової О. О. для учнів 9-х класів була організована екскурсія до музею АТО. Разом із класним керівником учні 9-А класу дізналися про участь міста в АТО і роботу волонтерів.
27 бер. 2017

Екскурсія в екоцентр

Під час весняних канікул учні 4-А і 4-В класу відвідали обласний еколого-натуралістичний центр
27 бер. 2017

Конкурс знавців французької мови

Серед учнів 5-6 класів (вчителі Петрова І. Г., Дмитренко І. Л.) відбувся конкурс на кращого знавзя французької мови
21 бер. 2017

Відвідання військової частини

За сприяння депутата облради Погосяна В. Е., помічника обласного депутата Біліченка І. М., депутатів Шевченківської районної в місті Дніпрі ради Червінського І. В., Залогіна І. В., Анненкової С. В. з метою формування у зростаючого покоління готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання здобувати військові професіі, учні 10-А класу відвідали військову частину. Учні зустрілися із учасником АТО Борщем Геннадієм, який розповів про участь у військових діях.
10 бер. 2017

Заходи, присвячені дню нарождення Шевченка

З 7 по 10 березня у школі пройшли заходи, присвячені дню нарождення Шевченка. Учні 1-6 класів підготували поезії Шевченка і взяли участь у конкурсі читців "із Шевченком у серці". Учні 6-А класу підготували виставу "дитинство Шевченка". Бібліотекар Буршина С. Г. провела бібліотечний урок "Шевченко - художник".
21 лют. 2017

Урок-реквієм "Герої не вмирають"

20-21 лютого з метою національно-патріотичного виховання та вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні учнівським самоврядуванням школи проведено тематичні інформації "герої нашого часу" (5-8 класи), години історичної правди "забуттю не підлягає". Учні 9-В класу провели урок-реквієм "Герої не вмирають". Особливу шану пам'яті віддали нашому земляку-патріоту Сергію Нігояну.
16 лют. 2017

Зустріч із представниками корпусу "Азов"

З метою вшанування пам'яті борців за свободу, подвигу героїв Небесної Сотні у школі відбулася зустріч учнів 9-11 класів із представниками цивільного корпусу "Азов" м. Дніпра. Гості розповіли про події 2014 р. та їх участь в АТО, куди вони пішли добровольцями.
8 лют. 2017

батьківський всеобуч

Проведено всеобуч для батьків учнів 5-11 класів з теми "безпечний інтернет". Вчитель Ситнік А. М. розповіла про теорію поколінь і дала поради батькам щодо контролю за перебування дітей у соціальних мережах. Психолог Сіліченко В. В. познайомила батьків із поняттям "кібербулінг" і його негативним впливом на психіку дитини.